Fırtınanın hızı 100 kilometreye çıkacak!

Fırtınanın hızı 100 kilometreye çıkacak!
İstanbullular'a kıyameti yaşatan kum fırtınası bu kadarla da kalmayacak! Meteoroloji uyardı... Fırtınanın hızı daha da yükselecek!Abone ol

İstanbul'da etkili olan rüzgar, öğle saatlerinde fırtınaya dönüştü. Aniden bastıran fırtına İstanbullulara resmen kıyameti yaşa turkey basal dental implant ttı. Ancak dahası da var! Meteoroloji yetkilileri, rüzgarın hızının 100 km.'nin üzerine çıkmasının beklendiğini bu nedenle mümkün olduğunca bugün ve yarın dışarı çıkılmaması gerektiğini açıkladı. Meteoroloji ayrıca kuvvetli yağış beklendiği uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, öğle saatlerinden itibaren İstanbul'da etkili olmaya başlayan kuvvetli fırtınanın, yarın öğle saatlerine kadar devam edeceğini bildirdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İstanbul'da etkili olan lodos nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'nda rüzgarın hızının son saat itibarıyla saatte 100 kilometreye ulaştığı kaydedildi.

Açıklamada, "Öğle saatlerinde İstanbul'da etkili olmaya başlayan kuvvetli fırtına, yarın öğle saatlerine kadar devam edecek" ifadelerine yer verildi.Kategori : GÜNCEL